שאלה

Berethor

New member
צריך להיות ממש נואש כדי לפנות לדברים כאלה

עדיף שמין יהיה יהיה במסגרת זוגית ואוהבת, ולא בזנות או בסטוצים. ללכת לזונה זה הפתרון הכי קל, אבל הדרך הקלה היא לא הדרך הנכונה. יש לא מעט אנשים שהם בתולים גם בגלל בררנות וקודים מוסריים גבוהים, שזה דבר מוערך. זנות זה דבר שמוזיל את יחסי המין, כמו גם את השותפים לזה.

s a t o r i 7 9

New member
חשבתי

ללכת לזונה בתאילנד לפני כעשור שנים, הייתי בבנגקוק באזור שיש בו הרבה מועדונים וכדומה, אך הרגשתי שזה לא נכון לי וגם הייתי לא בשל לדברים האלו,
כמה ימים לאחר מכן הייתי במסיבת ירח באיזה חוף באיזה אי בדרום. בימים שלפני המסיבה פגשתי מישהי תאילנדית שהיה לה ילד תאילנדי מגבר תאילנדי, והיו לה לפחות שני מאהבים מערביים שהיו איתנו באותה ה"חבורה", בזמן שהם הלכו ושוחחו ביניהם על הא ודא, ורוב החבר'ה היו אחרי ויסקי באקט אחד או שניים וחלק נעלמו כלא היו בין אלפי החוגגים. אני והיא "התחברנו" וגם שכבנו. זו הייתה הפעם הראשונה שלי. לא משהו שחלמתי עליו שיהיה כפעם ראשונה, אבל כך זה היה...

אחרי זה, בטיולים אחרים שלי בעולם - גם יצא פה ושם לשכב עם מקומיות, בעיקר במועדונים, בעיקר בעזרת דוד אלכוהול..
באחת המדינות שהייתי בהן, חברים מקומיים לקחו אותי לקריוקי שהיה גם בית בושת, היית שיכור אך עדיין משום מה לא נגעתי בבחורה יותר מדי. אולי בגלל שחששתי שזה "יעשה" לי משהו רגשי בידיעה ששכבתי עם זונה. אני אפילו זוכר את הדילמה של אותו ערב אפוף באדי אלכוהול. גם חיבבתי מישהי באופן חד צדדי וחשתי שאני בוגד באמונה (מוזר, היא בארץ, רואה בי רק ידיד, ואני חושש מההשלכות של אמון...)

היום, בחודשים האחרונים, יש לי בת זוג. אין לי הרבה ניסיון בזוגיות, כך שאני עושה המון טעויות (של מי שהיה רגיל להיות לבד מגיל 15..) ואני עדיין צריך ללמוד את המושג "להיפתח" ואנחנו גם שוכבים לעתים די תכופות ואני באמת מקווה להחזיק את הקשר הזה למרות הקשיים במעבר הזה מבדידות לזוגיות. היא ממש מיוחדת ואני חושש שהיא שמה לב לדברים בתוכי שהרבה נשים אחרות לא שמו לב ואולי דילגו עלי בגלל המראה החיצוני שלי. הרווח כולה שלה.

Berethor

New member
הארתה נקודה טובה

ניסיון מיני לא מביא לניסיון זוגי, אלא אם כן צוברים אותו במסגרת זוגית, בכל אופן בהצלחה עם הניסיון הזוגי שלך.

חחחחחח

אמא שלי רצתה לשלם לי על ג'יגאלו
יענו גבר זונה
נו שמוכר את עצמו לאישה פר שעה
בקיצור הבנתם ?!

וכן אמיתי לגמריי
אמא שלי יותר מידי ליברלית
כמובן שגם צחקתי וגם קצת נעלבתי ממנה וברור שהתחלתי לצעוק בכל הבית
{כן כנראה שכל השכנים כבר יודעים שאני שמורה חחחח}

ברור שאני ממש לא רוצה להיפטר מזה
אני רק רוצה סקס

הדבר היחידי שמפריע לי זה שאני רוצה לצאת לחופשות לבד ומפחדת
אם הייתי פתוחה זה היה אפשרי
מרגישה מוגבלת בקטע הזה
אבל לא נורא החיים ממשיכים
וזאת רק תקופה בחיים שלי

ושוב זה לא מפריע לי בכלל
פשוט נקח דוגמא בננה ירוקה_יש פרי בוסר
יש פרי שבשל בננה צהובה
ויש פרי שממש הבשיל
ואם לא אוכלים אותו בזמן הוא נרקב

מעניין אם תשוקה מינית יכולה 'להירקב' /להיפסק כשהפרי

פרי=תשוקה מינית
לא לחשוב לי על משהו אחר

Berethor

New member
מכיר את כל "עזרה" מהסוג הזה

עדיף שהייתה עוזרת לך למצוא בן זוג אם כבר..

תאמין לי שגם על זה דיברתי איתה

והיא מצאה לי מישהו כזה.......... כזה.........
בסוף אמרתי עזבי אסתדר לבד

שתי שורות שם מבלבלות אותי

"ברור שאני ממש לא רוצה להיפטר מזה
אני רק רוצה סקס"

אז את כן רוצה סקס או לא?
ואם הדבר היחידי שמפריע לך זו לצאת לבד לחופשה בחו"ל, אז למה לא לעשות פשוט סקס בכותלי המדינה היפה שלך?

Berethor

New member
אני מאמין שהכוונה שלה הייתה

שהיא רוצה סקס עם משמעות(בזוגיות למשל), ולא סתם עם מישהו בשביל "להיפטר" מבתולים.

אם זו הייתה הכוונה שלה

אז היא ממש לא השתמעה מזה.

גם בתור גבר אני יכול לומר שזו נורה אדומה אצלי אם אני יוצא עם מישהי ומגלה שהיא בת כמעט 30 (או יותר) ועדיין לא שכבה עם מישהו.
אני לא אומר שהבחורה דפוקה במוח או משהו כזה, אבל בזמנים אלה שלנו, להיות בתול בכזה גיל מאוחר, מתקבל כמשהו לא קונבנציונאלי.
הסיבה הקלאסית שגובלת בסרטי דיסני "אני שומרת את עצמי למישהו מתאים" כבר לא כזו מתקבלת.
מזה מתאים?
כמה זמן צריך להשקיע כדי להיות מתאים?
האם יש לי את הרצון להשקיע בלהיות מתאים?
אם יש לי את הרצון האם היא שווה את זה?
כל אלה הן שאלות שישר קופצות לראש למשמע דבר כזה וזה עוד יותר ישפיע עלי בהחלטה של האם להמשיך את הקשר הזה, או בכלל אם להכנס אליו.. ואז זה עוד בחור "שמוותר" על האפשרות להיות עם בחורה שיכולה להיות מדהימה רק כי היא עדיין בתולה.

*שיהיה ברור שאני לא חושב שאנשים בתולים בגיל מבוגר הם מוזרים או משהו כזה..
אני רק מביא את הצד של אלה שלא בתולים ואיך הם רואים או יכולים לראות את אלה שכן.

Berethor

New member
צריך להבדיל בין הסיבות

לא כל אחת 'ששומרת את עצמה' ולא רוצה לעשות את זה 'עם סתם מישהו' אלא עם 'אדם הנכון', היא אחת שמתכוונת לשאר בתולה לנצח. 'בתולה נצחית' גם אותי מרתיע, אבל אחת שפשוט לא מצאה תאדם הנכון מסיבה זאת או אחרת, ולא חושבת לשכב עם סתם מישהו רק כדי "לא להיות בתולה", זה דווקא דבר מוערך לדעתי. בסדר אני מבין את הצד של הלא בתולים, ומבין למה זה יכול להרתיע, למעשה זה יכול להרתיע לא רק את אלו שלא בתולים, אבל צריך להבחין בין הסיבות השונות, יש הרבה סיבות לכך שאדם יכול להיות חסר ניסיון מיני בגיל מבוגר, ולפעמיים זה אפילו 'לא באשמתו', אחרי הכל זה לא תלוי רק בו, ולא כל אדם יעשה הכל כדי לאבד בתולים, יש אנשים שיש להם גבולות, ומעדיפים שזה יקרה במסגרת הנכונה ועם אדם שהם מספיק רוצים או/ו קרובים עליו או/ו אוהבים וכו. לא כל אחת 'ששומרת את עצמה' מתכוונת במכוון לשאר 'בתולה לנצח' או שהיא 'אנטיסקס'.

גם זה בסדר

בגלל זה אנחנו לא נהיה בני זוג

מבינה את המבט שלך
אני מחפשת מישהו שיעריך ויכבד
ויוקיר את זה שאני בתולה
גם אם אצטרך לחפש ברחבי העולם
אני אמצא אותו
וכשהוא ידע זאת
הוא מגיד משהו כמו "ואו" "אני בר מזל"

אני לא מתכוונת להרגיש נטל על אף אחד!
וזה בסדר
גם אצלי גבר שמגיע לגיל מעל 30 והוא בתול זה מוזר לי

קודם כל אף אחד לא אמר שלא נהיה בני זוג...

אבל זה נשמע לי שאת נשארת בתולה כדי למצוא את זה שיאהב את זה.
למה לא פשוט לשכב עם מישהו שאוהב ומוקיר אותך, ולא את הבתולים שלך?

את הרי לא תמצאי מישהו שכותב על עצמו באתר הכרויות:
"אהלן, אני ניסים, בן 30.
אני אוהב ספורט, הליכות ארוכות על חוף הים, שקיעות ובחורות בתולות"

מה שאני אומר (לדעתי בלבד כמובן) זה שזו צורה מאוד לא בריאה לחפש מישהו ושלא נראה לי שככה תמצאי אותו.
אני לא יודע לכמה דייטים את יוצאת, אבל כשאת עושה זאת, את מספרת להם שאת בתולה על הדייט הראשון או השני?
את מיידעת אותם שאת מחפשת מישהו מאוד מיוחד וספציפי?

חחחחחחחחח

אם גבר היה מפרסם זאת
הייתי חושבת שהוא סוטה

ברור
אני רוצה את שניהם
שגם יתאהב בי ובמצבי הרגיש

וכן
בגלל זה אני פה
כדי לשאול שאלות על להתנהג בדייטים
וברור שצריך לספר זאת בדייט ראשון או השני
ואני בהחלט מתכוונת לעשות זאת, כשיהיה לי זמן לצאת לדייטים

ברוך השם אני עוד רחוקה מגיל ה30 ככה זה בסדר

לומר לך את האמת?

התחלתי לרשום כבר איזה 10 שורות מלאות עם התשובה שלי
אבל קראתי קצת אחורה, ולמרות שהיא לא, אז היא נראית מעט ביקורתית
מה גם שיש יותר מידי משתנים ככה שאם אני אתייחס לכל אחד מהם, לא אני ולא את נצא מהפורום הזה ביומיים הקרובים

אני רק אומר את זה
אל תפרסמי את זה "כמצב שלך"

תתייחסי לזה כ"מצב" אז גם אנשים אחרים יתייחסו לזה ככה
והם לא יהיו כ"כ סלחניים לזה כמוך..

המון בהצלחה

למעלה