שאלה

אני מסכים מאוד.

בחברה הליברלית שלנו ובכלל בעולם המודרני מחדירים לנו מגיל צעיר שכל אחד יכול לעשות הכל וצריך לחוות כמה שיותר חוויות ולהיות מאושר ושלל בולשיט בסגנון.
מה לעשות, זה מחלחל, ואחד ה"אתגרים" שמוחדרים לאנשים מגיל צעיר זה קשר זוגי ו/או מיני. יש תעשיות שלמות שמבוססות על זה - הנה, אפילו היום זה יום שמוקדש לנושא.. שלא לדבר על סרטים, מגזינים, שיחות סלון ועוד.
אז בקשר לקשר מיני - אני מסכים איתך לחלוטין שככל שה"אתגר" הזה נדחה ונדחה - אתה מרגיש חסר בטחון ובעל עכבות בנושאים מסוימים. התחושה שלי אחרי הפעם הראשונה הייתה כיפית ביותר והתלוותה לה תחושת "שחרור". זה בדיוק מה שאמרת - הורדת הקוף מהגב. לא בהכרח החיצוני , בעיקר האישי.

בקיצור, אני מסכים.

אענה בכנות

כן.
אני רוצה "לעשות את זה".
ממש לא נראה לי שאי פעם אדרדר לזנות וכד'.
אבל כן. חשוב לי לחוות את זה. לדעת שאני מסוגל, שאני יודע מה לעשות, שיש לי נסיון.
כלומר - לדעת שכשהדבר האמיתי יגיע אדע בדיוק מה לעשות, ולא אהיה מופתע ממשהו.
(למרות, שבלבי אני די מאמין שכאשר זה יגיע הכל ילך די חלק, גם אם לא יהיה לי נסיון קודם).

אבל כרגע, למעשה, אני ממש לא עושה כלום כדי לקדם את זה. אני מחפש זוגיות אמיתית. כן, ממש אמיתית, של בחורה שתהיה אם ילדיי.

מאוד.

וזה ממש לא מתוך רצון מיני. כלומר, בוודאי שיש את העניין הזה, אבל אני בעיקר רואה בבתולין שלי כמחסום שמפריע לי להרגיש בנוח בזוגיות. כלומר, מה שאני רוצה באמת זה זוגיות. מהסקס הראשון לא באמת אכפת לי - העיקר שאעבור אותו, ורצוי שכמה שיותר מהר.

למעלה