שאלה

דיבבלעס

New member
שאלה

כמה אתם רוצים להיפטר מהבתולין שלכם?העובדה שיש פה אנשים בני 40+ אפילו שהם בתולים מפתיעה...
האם חשבתם(אותם בתולים)ללכת לזונה?האם הלכתם למועדון חשפנות כדי "להיכנס" לזה?
הלכתם לטיפול כלשהו?ניסיתם לברר לגבי פניה לסקסולוג שאולי דרכו יתאפשר טיפול בסרוגייט?
ניסיתם להתחיל עם בחורות למרות הקושי?לבקש עיצות מאחרים?לחרוש צ'טים?משהו??
או שקיבלתם את העול ונכנעתם לתכתיבים של החיים ולקושי?
מבין הבתולים אולי יש כאלה שלעיתים מגיעים למצבים של מגע או חצי מיניים עם בחורות ולכן זה מקל ומספק?
מעניין אותי...תודה מראש

Reyn

New member
יכולתי לאבד אותם מזמן.. אני מחפש קשר מהותי

שזה יקרה במסגרתו, ולא סתם כך.

דיבבלעס

New member
אחי...אתה גבר כאילו...

דיבבלעס

New member
עוד פעם מקשקש?

אולי לא קראת את ההודעה שלי, אבל הצעתי שלל אופציות
לא רק "ללכת לזונה"
העניין הוא שריין לא רק כתב שהוא לא היה רוצה ללכת לזונה או רוצה קשר מהותי באופן כללי
הוא כתב שהוא לא רוצה סתם כך לאבד את הבתולין, אלא שזה יהיה בקשר "מהותי" ולדעתי זה חבל
מה רע לאבד את הבתולין להיפטר מזה, לדעת שעשית את זה(אתה יודע לא נחיה כאן לנצח ואין לנו גם תאריך תפוגה שאנחנו יודעים אותו)ולחפש קשר רציני אז?
שלא לומר לפחות להיות בתקופה של חיפוש "כיף" לפני הקשר הרציני...מה קרה?נולדנו בשביל להתחתן בני 20 כמו הדוסים??
קיצור חבל ששוב לוקחים את זה למקום הרומנטיסטי הזה של "קשר רציני, קשר רציני, קשר רציני סטוצים זה חרא סטוצים זה חרא"...

Light18m

New member
שאלת כמה אנחנו רוצים להפתטר מהבתולין

התשובה היא שיש כאלה שפחות ויש כאלה שיותר.

דיבבלעס

New member
זה בסדר, אבל...

נראה לי קצת חבל שיש כאלה שזה לא חשוב להם
וגם כאלה שעושים מיזה יותר ממה שזה
סטוץ חד פעמי ואפילו סדרת סטוצים לא שוללת את האפשרות לאחר מכן לחפש ולמצוא קשר רציני ולהתמסד...

Berethor

New member
אתה מתעלם מהסיכונים במה שאתה מציע

סטוצים וזנות יכולים לדרדר אנשים, כמעט כמו סמים ואלכוהול, או שהאדם יתמכר לזה או שזה יוריד לו תערך ממין ולכן כבר לא יהיה מסוגל להיות בזוגיות אוהבת, או לראות במין משהו שהוא יותר מסטוץ. אדם כזה יכול כבר להתייחס לכל אישה באשר היא כאילו היא סטוצרית או זונה, ופה זה כבר דופק לאדם את האישיות והזוגיות, יש המון מקרים כאלה במציאות. לא סתם אומרים פעם סטוצר תמיד סטוצר, אפשר לצאת מזה אבל נורא קשה, לא על כולם זה משפיע ככה אבל על רבים זה כן. לכן צריך להיות מודעים לסיכונים, אם נכנסים לדברים האלו, יש הרבה אנשים שזה דרדר אותם, מבחינה זוגית ורומנטית, הפך לסטוצרים א-רומנטים פשוטו כמשהו. אנשים כאלה יתקשו להיות בקשר רציני וארוך, ולרוב אף לא היו מסוגלים להיות בכזה.

shanit159

New member
למי שזה טוב... למה שיצא מזה??

אם מקפידים על מין בטוח, אז החלק הכי מסוכן בביקור אצל זונה (אלא אם היא מבקרת אצלך) זה הנסיעה...

Reyn

New member
אין לי בעיה עקרונית עם סטוצים

אני פשוט לא רואה הרבה טעם בהם. אם המטרה היא פורקן יצר מיני, פתרונות פשוטים בהרבה. אם המטרה היא להתנסות בדבר האמיתי - סטוץ הוא לא באמת הדבר האמיתי. איך מתנשקים ברצינות עם מישהי שאתה בכלל לא מכיר? איך נוגעים בה ומתחברים עם הגוף שלה? הרי כל העניין בסקס הוא החיבור בין שני אנשים, חיבור שרובו פיזי, אבל רצוי שיהיה בו איזשהו צד נפשי/רגשי. בלי זה, סקס הוא כמו אוננות עם חפץ דומם.
שקלתי את האפשרות, אל תחשוב שלא. אני סקרן בנוגע לגוף האישה. אבל הקונספט של סטוץ פשוט לא מושך אותי, לא נראה שווה את הטרחה. וזה עוד יותר בעייתי כשמדובר בפעם הראשונה, שאני אישית מקווה שתהיה קצת יותר מיוחדת.

אני רוצה דווקא לסתור משהו שאמרת

אני הייתי בחופשה לא מזמן ופגשתי שם מישהי ונהיה סטוץ.
רמת הקשר שהייתה לי איתה הייתה מדהימה והסקס שנוצר מכך גם היה מדהים כתוצאה מזה.
יותר מסתם סקס, הייתה לי איתה אינטימיות של ממש!

נהנתי לגעת בה, לנשק אותה, וכל פעם קיבלתי צמרמורת כשהיא זזה.

המילה או המעשה - סטוץ, קיבל קונוטציה של הדבר הכי סליזי שיש.
שני אנשים שיכורים אש במועדון מתחרמנים על הרחבה, אחד מהם אומר "בוא\י אלי" ויאללה מזדיינים.
אז"ש..
לא כל סטוץ חייב להיות רווי באלכוהול עד כדי אובדן חושים.
עם הבחורה שלי יצא להיות איתה בחו"ל, דווקא דיברתי הרבה, נכון שהיה מעורב שם אלכוהול אבל לא יותר מדייט ראשון מצוי בתל אביב..
היה לי איתה חיבור באמת מדהים שבאמצע פשוט שאלתי אותה אם בא לה לבוא איתי למלון. היא כמובן הסכימה (הרי שאם לא אז לא היה פה סיפור..)

מה שהיה לא היה דומה בכלל לאוננות (למרות פעילות של יד רוחצת יד
)
וזה היה מקסים, מדהים, מלא רגש, ולא רצינו לעזוב אחד את השני ולו לשנייה!

Berethor

New member
הקונוטציה היא כי במקרית רבים זה באמת ככה

יכול להיות מקרה גם כמו שתיארתה כמובן, שהוא סביר. בכל אופן אם היה לך כל כך טוב איתה למה לא להמשיך בקשר? למה שזה יהיה רק חד פעמי? לא חבל?

Reyn

New member
אז למה זה הסתיים בסטוץ ולא בקשר?

אם היא ישראלית הייתם יכולים להמשיך את הקשר בארץ.
אם היא זרה זו בעיה. קשר long distance הוא כמעט בלתי אפשרי, וגם לא ממלא ומספק במיוחד. וסתם להיפרד למחרת ממישהי שהיה לך חיבור מדהים איתה, ולחזור כל אחד לחייו הנפרדים - זה נורא מדכא בעיני.

Berethor

New member
נקודה טובה

במקרים מסוימים זה יכול רק לדכא, כי היא כבר לא איתו יותר.

אני עונה גם לך וגם ל-berethor

הבחורה אכן לא ישראלית וגרה בחו"ל לכן זה בלתי אפשרי.
מבאס - אולי קצת
מדכא - ממש לא
דווקא יש משהו קסום בזה ששני אנשים נפגשו בצורה אקראית וחלקו לילה אחד יחד.
זה לא אומר שנועדנו להיות ביחד לעולמי עד. הלילה הזה היה מעולה מהמון בחינות שונות ואני לא מתחרט עליו.

berethor, לגבי מה שאמרת על הקונוטציה, זה שבמרבית המקרים זה מה שאתה שומע, לא הופך את זה לנכון.
זו סוג של בעיית ביקורת שלילית.
נגיד 10 אנשים היו במסעדה, 8 מהם נהנו מאוד, 2 לא נהנו בכלל ויצאו עם הרגשה רעה (לא משנה מה קרה)
מתוך ה-8 שנהנו, אולי שניים שלושה יעבירו לחבריהם כמה הם נהנו.
מתוך החברים האלה סביר להניח שאולי אחד יעביר הלאה את ההנאה של אותם אנשים.
ה-2 שסבלו, יעבירו את החוויה שלהם לכמה שיותר אנשים ובצורה הכי בוטה שיוכלו כך שזה גם יחקק בראשם של חבריהם.
אותם חברים ששמעו את הביקורת הקשה רוב הסיכויים יעבירו אותה הלאה כי זו סוג של רכילות (וכולם אוהבים רכילות טובה!)
לכן רוב הסיכויים שאם תשמע על המסעדה הזו, אתה כנראה תשמע ביקורת לא טובה עליה. וזו הדעה שתהיה לך. בין אם היא מעולה ובין אם לא.

מבין לאן אני חותר?
זה שאתה שומע שככה סטוצים קורים, לא אומר שזה נכון.
אני דווקא אומר לך שבמרבית הסטוצים שלי היו, היה צורך בקשר אפילו מינימלי כדי שנזרום למיטה.
ולא רק סדרה של שוטים של ייגרמייסטר (למרות שגם זה קרה..)

Berethor

New member
כן אלו שלא מרוצים עושים יותר רעש מאלו שכן

אבל אתה לא יכול גם להתעלם מהעובדה שאם זה נחשב לדבר מפוקפק בחברה, זה לא סתם ככה. חוץ מזה אתה צריך לזכור שאתה מתאר פה מקרה אחד, מי שעושה את זה באופן קבוע, סביר להניח שזה יהיה הרבה יותר בעייתי אצלו.

זה שהקונוטציה מפוקפקת זה משהו אחד

סטוץ עצמו לא חייב להיות כזה

רוטווילרים מקבלים קונוטציה של כלבים רעים-
כי משתמשים בהם בחברות אבטחה.
אין ספור סרטים וסדרות מציגים רוטווילרים ככלבי שמירה במוסכים.

זה לא אומר שהם כאלה, הם כלבים מתוקים וחברותיים והכל תלוי איך מגדלים אותם.
אבל הקונוטציה קיימת..

שאלה:
למה סטוץ לדעתך הוא דבר מפוקפק?

Berethor

New member
ציינתי כבר תסיבות פה

הסיבות העיקריות הן שזה לא מין בתוך קשר זוגי אלא עם אדם שבקושי מכירים(ולרוב גם לא אוהבים כמובן), וגם עניין שאדם יכול להתמכר לסטוצים, ואז לעדיף סטוצים על קשר רציני, וגם העניין של הסיכונים הבריאותיים, כמה שיותר פרטנרים יש לך זה יותר סיכונים, אפילו אם נזהרים. יש גם תעניין של אם טוב לכם ביחד למה שזה יהיה רק משהו חד פעמי, ולמה לפרד אחרי שהיה קרבה כזאת גדולה בניכם. בקיצור זה מסיבות מוסריות ובריאותיות, מונוגמיות ומהערך הרב שיש למין לדעתי במיוחד אם הוא נעשה במסגרת הנכונה.

אוקי

אני יכול להבין למה תעדיף סקס בתור קשר ולא בסטוץ.
אבל רק שתבין שאין שום דבר רע בזה.
אם זה לא מתאים אז זה לא מתאים, זה לא הופך את זה לדבר רע

סנורקה6

New member
תסלח לי אבל אתה חי בסרט

אם היה כל כך מושלם איתה היית נשאר, מה שאתה עושה זה רציונליזציה. איבדת את הבתולין שלך באירוע סתמי וככל הנראה אין לך עדיין מושג מה זה סקס באמת.
תענה בכנות- זה היה רחוק מאוד מאוננות נכון? בקטע הרע, מבחינת סיפוק אני שואלת. סקס עם מישהו לא מתאים זה הרבה יותר מעפן מלאונן אפילו, וזו האמת. יודע למה? כי לא משנה כמה שתשכנע את עצמך העיניים שלך רואות שזה לא מי שאתה רוצה הגוף שלך מרגיש דברים שמרתיעים אותו והאף שלך מריח שזה לא עושה לך את זה.
ברגע שיש סקס טוב, תאמין לי שאפילו אם היא הייתה קניבלית שחיה בקצה העולם היית ממשיך לרדוף אחריה עד היום

למעלה