שאלה

Berethor

New member
ציטוט

"גם בתור גבר אני יכול לומר שזו נורה אדומה אצלי"

נכון, נורה אדומה..

זה לא מעיד על שיפוט.
זה מצב בו אנחנו נמצאים בעולם שלהיות בו בתול בגיל מתקדם יכול להעיד על בעיות מסויימות ואני צריך לשאול את עצמי אם אני רוצה להכנס לזה.
אין פה משהו שיפוטי בכלל לדעתי.

Berethor

New member
נכון יכול להעיד על בעיות

אבל לא תמיד, באותה מידה גם רקורד של עשרות בני זוג יכול להעיד על בעיות..

נ.ב

אני ממש לא בתולה ל "כדי"
טוב לי ככה
לפחות היה לי טוב ככה

עד שבשנה האחרונה התחלתי להבין ולהרגיש שאני רוצה סקס

Berethor

New member
למה לא?

זה פורום חוסר ניסיון מיני, לא א-מיניים(למרות שיכולים להיות פה גם א-מיניים), אני בטוח שיש פה עוד כאלה.

טום גיא

New member
קבלת השונה

הנה משהו מגניב: לא כולם חושבים אותו הדבר.

יש אנשים שמבחינתם סקס זה קדוש, והם רוצים לשמור את עצמם לחתונה ולשכב רק עם בנאדם אחד כל החיים שלהם.
יש אנשים שמבחינתם סקס זה גירוד, והם בכיף ילכו לזונה בשביל להיפטר ממנו.
יש אנשים שמבחינתם סקס זה לא אף אחד משני הדברים האלה.

כל אחד ומה שהוא מרגיש, ושכל אחד יעשה מה שהוא חושב שיגרום לו להרגיש טוב יותר, לא נראה שהויכוח הזה יכול באמת להתקדם לשום מקום.

ניר4819

New member
האמת היא, שהפעם הראשונה שלי

ונא לא לסקול אותי עכשיו... הפעם הראשונה הייתה עם נערת ליווי. הייתי אז בטיפול פסיכולוגי, והיו לנו כמה פגישות שנועדו לתת לי אומץ לעשות את הטלפון ולהזמין אותה לביתי, כלומר את נערת הליווי. הייתי אז בן 26, והחשש שלי היה שאני אמות בתול. יש אנשים שאולי לא אכפת להם, אני לא אחד מהם. רציתי לחוות מין לפחות פעם אחת בחיים שלי. אז הזמנתי נערת ליווי, ונפטרתי מהגירוד הזה. שנה אחר כך הכרתי את אקסתי הראשונה.

אני חושב, לכן, שאין טעם לחכות או לשמור, כאילו שמדובר באיזה אוצר קדוש. אדרבה, אני חושב שהלחץ לאבד את הבתולים עולה ככל שאתה מתבגר, וזה משפיע על חייך וההתנהגות שלך בחברת אנשים ונשים. זה לפחות, הניסיון שלי, ולכן אני ממליץ להיפטר מהבתולין, בלי שאלות של אהבה או רגש. רק כדי שאפשר יהיה לומר - זהו, אני כבר לא בתול. הורדתי את הקוף הזה מהגב שלי, ועכשיו אני יכול להתחיל לחיות. אני חושב, שאם לא הייתי מאבד את בתולי כשאבדתי אותם, לא הייתי מסוגל ליצור קשר עם אקסותיי. המתח והלחץ מיחסי מין היו הורסים כל סיכוי לקשר. לפחות, אצלי, כשנפטרתי מהבתולין, מצאתי את עצמי הרבה יותר נינוח עם נשים. עדיין לא מושלם, והפחד והלחץ לא ייעלמו לעולם לדעתי, אבל הייתי נינוח במידה כזו שהצלחתי להתחיל עם נשים וליצור איתן קשר זוגי.

למעלה