שאלה

וואו וואו, לאט מאמי!

על מה כל העויינות והתקיפות הזו?
למרות ששאלת הרבה שאלות (וענית לעצמך..) אני אנסה בכל מקרה לענות לך.
1. איבוד הבתולין שלי - היה בגיל 20 עם חברה הראשונה שלי.
אני הייתי גם הראשון שלה. אנחנו בקשר עד היום (היי פה והיי שם)

2. הסקס בחו"ל היה רחוק מאוננות - בכנות? כן. בקטע רע? חחח לא!
אני אפילו דיברתי עם הבחורה הזו מאז ואפילו שנינו הודינו אחד לשני שזה היה אולי הסקס הכי טוב של שנינו.
למה הכי טוב את שואלת? (לפני שתעני לעצמך בפוסט שלי) יש כל מיני משתנים שהובילו להחלטה הזו.
אבל כן, זה היה סקס מ-ע-ו-ל-ה

3. סקס עם מישהי שלא מתאימה לי - מישהו אמר שהיא לא התאימה לי? למרות שאני מאוד אוהב סקס, אני לא אעשה את זה עם מישהי שאני לא נמשך אליה.
נכון, אנחנו לא חייבים לאהוב את אותם סוגי מוזיקה או סרטים. אנחנו לא חייבים לאהוב את אותן תנוחות ועוד מיליון דברים! אבל מי אמר שעם האחת שלי זה לא יהיה אותו הדבר? אני לא מדמיין את בת זוגתי לעתיד כמישהי עם בדיוק אותם תחומי עניין כמו שלי. זה ישעמם אותי מהר מאוד..

4. היא מאוד עשתה לי את זה!! היא הייתה סקסית מאוד והרגישה בטוחה בעצמה. והביטחון הזה שלה גרם לי להרגיש בביטחון לגבי עצמי.
שום דבר בה לא הרתיע אותי, בטח ובטח שלא "ריחנית"..

5. אני מקווה מאוד שהיא לא קניבלית, אבל הסקס היה כ"כ טוב שאני באמת ובתמים (ובכנות מלאה, בואי לא נשכח זאת) מחפש דילים טובים לארץ מגוריה כדי שאוכל לחוות איתה עוד כמה ימים (ולילות
)

זה עונה לך על מה ששאלת אותי בכזו אגרסיביות?

Reyn

New member
אולי לא בוער לך להיות בזוגיות

למי שכן מחפש באופן פעיל זוגיות, בעיקר אנשים שנמצאים כבר שנים בחיפוש אחר "האחד" או "האחת", זה מדכא מאוד להכיר מישהו או מישהו שעשויים להתאים לתבנית הזו, רק כדי שהקשר איתם יאבד לנצח אחרי לילה אחד של הנאה.

Berethor

New member
אכן שיהיה לך משהו ולאבד אותו

בהרבה מהמקרים הרבה יותר קשה מאשר אם לא יהיה לך אותו בכלל.

Reyn

New member
מצד שני, יש משפט שאומר

Better to have loved and lost than never to have loved at all

מישהו אמר שאני לא מחפש זוגיות?

אני מאוד רוצה ומחפש!
אבל זה לא אומר שאי אפשר ליהנות בזמן החיפושים

אתם נראה לי נותנים יותר מידי כוח למילה "סקס", ומה שיש לי לומר על זה יכול למלא דפים שלמים!
אבל אם זה מה שאתם מאמינים בו, מי אני שאנסה לומר לכם איך לחיות את חייכם..

וסתם לידע כללי,
היה לי ואיבדתי. אני מודע לחלוטין לכוחה של האהבה ואני בהחלט מקווה למצוא אותה מוקדם מאשר מאוחר.

Berethor

New member
מסכים איתך, ויש עוד סיבה

לדעתי משהו חד פעמי או קצר הוא בעל הרבה פחות ערך, כמו 'צלחת חד פעמית', אז וואלה כמה כבר שווה מין חד פעמי עם מישהו שבקושי מכירים, ברוב המקרים הרבה פחות מאשר מין במערכת זוגית.

הל

New member
ואו!! אתה משהו בחור!

לא פגשתי מעולם גברים עם הגישה כזאת. הלוואי והיתי פוגשת...

Reyn

New member
בוודאי שלא, הם מסתגרים בבית וחוששים להתחיל

Berethor

New member
האמת שבאמת אין הרבה כאלה

לצערי נראה לי שסטוצרים ובוגדים יש יותר בימנו..

הל

New member
בגלל זה אתם צריכים להשמיע את הקול שלכם יותר:-

אין לכם מוסג כמה בנות ממורמרות יש מכול הגילאים בגלל המצב הזה
אני נמצאת בכול מני קבוצות נשים פנויות והנושא עולה כל הזמן- גברים לא רצינים, גברים שרוצים רק סקס, גברים
שלא רוצים באמת להכיר אישה...

Lee Rock

New member
אבל מה הכוונה "להשמיע את הקול"?

גבר שלא רואה את עצמו כ"צייד" ונשים כטרף, בד"כ לא יוזם מהלכים להתחיל, וגם אתן הנשים לא יוזמות כמעט בכלל, אז נוצר מצב שהסיכוי למצוא זוגיות נמוך בהרבה, ומסתמך על סיטואציות נדירות...
אני שואל כי גם אני במצב הזה, וגם במסגרות זה לא מסתדר, אין נשים בלימודים ובעבודה שלי, וגם אם יש קשה לקדם את זה...

(נא לא להפנות לאומנות פיתוי)

הל

New member
חס וחלילה אומנות פיתוי!

רק נשים שיטחיות וטיפשות אוהבות שפונים אליכן בצורה שהם מלמדים שם.
ואני לא חושבת שאתה רוצה חברה כזאת. להשמיע קול הכוונה להגיד את זה בפורומים בקבוצות עניין בפייס .
כי אם בחיים ראלים אתה לא יכול להגיד את הדעות שלך אז תנסה באינטרנט.
אם אתה רוצה אני יכולה לעזור לך, תפנה בפרטי.

Berethor

New member
מה לעשות

אתה לא באמת מצפה מאנשים חסרי ניסיון מיני להיות עם ראש של סטוצרים, זה פחות או יותר סותר. עם כל הכבוד "לכיף", מין זה לא משחק, לכן הרבה אנשים מתייחסים לזה ברצינות, בין אם זה מתוך תפיסה רומנטית ומונוגמית, ובין אם זה מקטע מוסרי, כיף יכול להיות גם בזוגיות, לא חייב בשביל זה ללכת לזונות. הרע פה הוא לא בלאבד בתולין, אלא בזה שמאבדים אותם עם סתם מישהו, בנוסף באופן כללי למין שלא נעשה מסגרת זוגיות ואוהבת הוא בעל ערך הרבה יותר ירוד, בין אם זה בפעם הראשונה ובין אם זה לא בפעם הראשונה, בכלל יש הרבה אנשים שמעדיפים שפעם ראשונה תהיה מיוחדת ולא סתם, אז יש לזה ערך מיוחד עבור אדם שיש לו ערך לעניין הזוגי והמיני. אתה לא חייב להסכים עם התפיסה הרומנטית והמונוגמית, והמוסרית הזאת, אבל העובדה שאתה לא מבין שיש גברים כאלה, שלא חושבים רק על סקס, זה מקומם. אתה בא מההנחה כאילו בתולים זה איזה בעיה, ואני מאמין שאם כבר מין חסר משמעות עם אנשים שבקושי מכירים זה הרבה יותר בעייתי. כן אפשרי לעשות את זה, אבל זה ממש לא דבר אידאלי. אתה לא יכול להתעלם מהגישה הרומנטית, המונוגמית והמוסרית, ולצאת מהנחה כאילו צריך לעשות הכל כדי לאבד בתולין. יש אנשים שיש להם גבולות בנושא, ועדיין לא מספיק נואשים או שבורים או בעלי גישה מתהוללת כדי לעשות דברים מהסוג הזה מישהו שגם בעל נסיון מיני מועט וגם מת להשיג אותו בכל דרך, זה מקרה הכי עצוב שיש, זה מזכיר את חניכי מאפ"י שידועים לשמצה.

9צב

New member
לא חשוב, השלמתי עם זה

האמת שפעם אחת כשהייתי בת"א בהופעה בדרום העיר אז ראיתי זונה ברחוב ורציתי לזיין אותה. כבר שאלתי כמה ומה ואיפה ואם היא לא שוטרת. ברגע האחרון נלחצתי והתחרטתי חחח

לא נורא, כולה סקס.

Light18m

New member
אני רציתי מאוד

חשבתי על זונה (מזל שלא עשיתי את זה)
לא חשבתי על מועדון חשפנות
חשבתי על טיפול
חשבתי על סרוגייט
ניסיתי להתחיל עם בחורות למרות הקושי, לבקש עצות, לחרוש צ'טים, ואפילו לותר על הפרטיות וללכת לתוכנית ריאלטי

הגעתי בזמנו למצב חצי אינטימי וזה לא היה מספק.

למעלה